Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co bude v pondělí 28.5.

24. 5. 2007
Carlos a Gabrielle se rozhodnou pro adopci, nejdříve ale Gabrielle urazí právničku v adopční kanceláři, pak s Carlosem nemůže vybrat fotku na které by nekouřili nebo nepily nebo nebyli nazí a nakonec do adopční kanceláře příjde Helena Rowlandová a řekne, že Gabrielle znásilnila jejího syna.

Susan neřekla Dr. Ronovi, že se provdala za Karla. Dr. Ron před operací za Susan přijde a řene jí, že jí miluje a Susan pod vlivem narkozy řekne, že miluje Mika.

Tomovi dělá problémy, že je Lynette jeho nadřízená, a tak se začínají hádat. Lynette řekne ostatním o tom, jak Bree hlídala její děti.

Andrew chce po Bree, aby mu koupila auto, ta mu odvětí, že jestli chce auto, tak si na něj má vydělat. Andrew se nechá zmlátit od Justina a zažaluje Bree, že mu to v opilství udělala, aby byl uznán právně odpovědným, a tak měl přístup k penězům ze svěřeneckého fondu. Bree vyleje všechno víno, protože má mít za čtyři týdny slyšení, a půjde na sezení alkoholiků, poté příjde domů vytáhne flašku a napije se.

Pro Paula Younga přijela policie a falešná policie a odvezla ho za Noahem. Felicity to řekne Mikeovi a ten jde za Noahem a vyhrožuje mu, že když se Paulovi něco stane, tak řekne Zachovi kdo to udělal. Mezitím má Zach starosti o Paula a Felicity ho uklidňuje, vtom přiveze "policie" zpět zmláceného Paula, Mike řekne Paulovi, aby odjeli a ten řekne, souhlasí a řekne, že ráno odjedou, jenže ráno už může být pozdě, tak Mike chce, aby Paul ukázal Zacha Noahovi, Paul nesouhlasí, ale rozhovor vyslechne Zach a chce uskutečnit setkání. Při setkání Zach také vyhrožuje Noahovi, že jestli zabije Paula, tak už se s Noahem nikdy nesetká.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář