Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svěží pleť i v horku: chce to pár fíglů

21. 5. 2007
"Lehký" vás rozzáří
Pod make-up nebo pudr patří podkladový krém. Stoprocentně byste ale měla ten zimní vyživující a ochraňující vyměnit za sametově lehký, nejlépe obsahující matující látky. Váš obličej se nebude tolik lesknout a bude vypadat svěže a zdravě. Pokud se špatně opalujete, můžete vyzkoušet hydratační krém s trochou samoopalovacího krému. Přirozený opálený vzhled rozzáří dokonale váš obličej.
 
Bojujte proti rozpíjení!
Barev se nebojíte, ale nesnášíte »rozpité« oční stíny? Bojujte stejným kalibrem a pořiďte si mastné oční stíny. Pokud budou opravdu kvalitní, váš pohled bude dokonalý celý den. Žádné usazování stínů v drobných vráskách okolo očí, ale kompaktní vrstva. Zkuste oživit svůj pohled světle fialovou, pistáciově zelenou, zlatou nebo růžovou. Stačí jen několik doteků prstem, abyste vypadala letně.
 
Bleskurychlé osvěžení
Proč s sebou nosí modelky minerální vodu ve spreji? Protože to je jedna z mála možností, jak rychle osvěžit sebe i svoji pleť znavenou horkem. Sprška miniaturních kapiček vody, vás hned »postaví na nohy« a dodá pleti vlhkost a minerální látky. Můžete si pořídit i vodu s výtažky z rostlin, které působí blahodárně na pleť, nebo vodu s jemnou vůní.
 
Jak voní léto?
Deodorant nebo antiprespirant jsou samozřejmostí, ale co váš parfém? Na jaře a v létě je lepší zvolit lehčí a svěžejší vůně. Vyzkoušejte květinové nebo citrusové vůně. Těžká kořeněná vůně vás v létě bude spí
š uspávat než povzbuzovat.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář