Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ty, já, kámoška – rozdáme si TO ve třech!

18. 4. 2007

Některá s přítelem nadšeně souhlasila a jala se obvolávat ty hezčí a nevázanější kamarádky, jiná si poklepala na čelo a řekla, že ani po smrti. Nejnaivnější byly ty, které v rámci partnerské spravedlnosti navrhly to samé, třeba s přítelovým kamarádem Pepou, který svaly jen hraje. Ty se s největší pravděpodobností dočkaly přítelova odmítnutí s nechápajícím údivem, jak je něco takového může napadnout?! Muži si totiž v tomhle případě na nějakou tu spravedlnost nepotrpí.
 
Jestliže patříte do kategorie zapadající někam mezi výše zmíněné a nemůžete se ještě rozhodnout, jestli do toho chcete jít, či nikoliv, nabídneme vám zde k posouzení několik výhod, které sex ve třech skýtá a třeba vás to přesvědčí a možná i jednou přítele přemluvíte na toho Pepu …
 
Legální sex
Někteří muži, přestože touží po zpestření svého sexuálního života, nechtějí dělat nic za partnerčinými zády a tím jí tak ranit. Sex ve třech vidí jako »legální« příležitost jak okořenit sexuální zážitky sobě i manželce bez následující morální kocoviny. Sex s jinou osobou za souhlasu a vědomí partnera není vnímána jako nevěra.
 
Parádní podívaná
Radovánky s více účastníky nabudou okamžitě nový rozměr zážitku, už jen tím, že můžete pozorovat jiné lidi, jak se milují a zároveň se dle libosti zapojit, což nám bohužel sledování pornofilmů při součastné technologii zatím ještě neumožňuje. Krásné na sexu ve třech může být i ta hanbatost, kdy děláme něco tabu. Víc tělesných dotyků, údů, jazyků… Člověk se dostane rychleji do extáze, vše mu připadá tak neuvěřitelné a fantazijní, že chvílemi nevěří, že něco takového skutečně prožívá a dělá.
 
Nic proti vůli
A nakonec těch důvodů PRO může být milión, využijte fantazie! Na druhou stranu se ale nikdy nenechte partnerem manipulovat a vydírat k něčemu, co sama nechcete. Ten zážitek má být krásný pro oba. Partner, který vás má skutečně rád, vaše »ne« bude bez výhrad respektovat a kdoví, třeba vás to samotnou za pár měsíců začne lákat. Takže milujte se a divočte!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář