Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sex v autě? Smrtelná rozkoš!

29. 5. 2007

Může být něco vzrušujícího, než sex v autě? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá, neboť co člověk, to názor. Většina lidí, která milování na sedačkách vozu zažila, jistě potvrdí, že taková rozkoš se zažije málokde. Orosená skla, vzrušený protějšek a setsakra málo místa dokáže člověka dostat pěkně do varu. "Milování v autě bylo nádherné! Došlo k němu v šestnácti a byl to můj první partner. A s místem v autě není moc problém. Lidi si chtějí být přece blíž," říká dnes už dvaadvacetiletá Lucie z Prahy, která na sex v autě nedá dopustit. Je však potřeba říci, že tento způsob milování může zabíjet!

Zatáhněte ručku!

A to v případě, že sex za volantem provozujete v plné rychlosti. Udržet pozornost, věnovat se řízení a sledovat silniční provoz, zatímco vás někdo sexuálně oblažuje, je prostě umění, které ne každý zvládne! Milování v autě se nedoporučuje řidičům, kteří v okamžicích slasti zavírají oči nebo nejsou zkušenými šoféry. A rozhodně byste si takovéto vzrušení měli odpustit ve chvíli, kdy jste na dálnici a je zvýšený provoz. Stačí totiž chvilka, a s vaším partnerem se můžete rázem ocitnout v kufru řidiče před vámi. Na to koneckonců upozorňují i odborníci. "Jakákoliv sexuální aktivita během jízdy je mnohem nebezpečnější než telefonování. Přitom v žádném dopravním předpise není napsáno, že během jízdy nemáte sahat na ženskou. Takže sex v autě pouze tehdy, pokud vůz stojí a má zataženou ruční brzdu," radí už nějaký čas přední český sexuolog Radim Uzel. S tím souhlasí i Lucie z Prahy. "Ani si neumím představit, že bych se milovala za jízdy. Ovšem sex v zaparkovaném autě je jiné kafe," dodává mladá studentka.

Milování od mládí

A právě v mládí dochází k sexu za volantem nejčastěji. Potvrzuje to i naše anketa mezi známými osobnostmi. "Samozřejmě, že jsem se milovala v autě. Jako mladá jsem to však moc neřešila a rozhodně jsem nevnímala, jestli tam bylo moc nebo málo místa," směje se zpěvačka Hanka Křížková. To samé potvrzuje i Vlasta Korec. "To víte, že jsem si jako mladý za volantem užíval a nemělo to chybu," vzpomíná moderátor. Pravdou ale je, že vzrušující okamžiky na sedačkách plechového miláčka si daleko více vychutnají lidé nižšího vzrůstu. "Měřím 158 centimetrů, takže já věci můžu dělat všude a nepotřebuji k tomu velké auto," tvrdí moderátorka Eva Aichmajerová. A na závěr jedno zajímavé zjištění statistiků: Řidiči a řidičky mají sex v autě v průměru šestkrát za život a líbají se v něm dvě hodiny a čtrnáct minut. A co vy? Doporučujete sex v autě? Pochlubte se v naší diskusi!

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sexík v autě

(kate, 15. 7. 2008 11:37)

sex v autě máme minimálně 3x do měsíce, je to super, konečně nemusím brát ohledy na sousedy a mužu si to užít naplno:-P

sex v autě

(jááááá, 5. 12. 2007 16:34)

s mým přítelem jsme měli asi tak 6krát sex v autě, ale ne vždy došlo k našemu vyvrcholení... V autě se nám prostě nelíbí... Hold postel je postel!!!:)