Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sex na jednu noc

18. 5. 2007

Muži versus ženy
Až donedávna se v souvislosti se sexem na jednu noc mluvilo jen o mužích. Bylo to považováno za součást jejich »přirozeně promiskuitní« povahy, ale o ženách, které s nimi ten sex provozovaly, se příliš nemluvilo. Na vesnicích se ukazovalo prstem na místní slečnu lehčích mravů, ve městech byla zase dána široká anonymita.
 
Musíme si však uvědomit, že mít sex je něco, co je nám příjemné a není důvod si myslet, že když jsme ženy, tak k němu máme dveře otevřené jen po svatbě. Nemůžeme si však myslet, že po jednom úletu budeme mít automaticky pověst lehké děvy – to si mohou myslet nanejvýš primitivové. Přesto však existují jisté meze, které byste neměla překročit.
 
Existují pravidla?
Za prvé je nutné si uvědomit, že jako ženy máme mnohem větší možnost výběru než muži, proto si dejte načas a vybírejte. Rozhodně však nemusíte trpět mindráky, že flirtování je vyhrazeno jen těm hezkým – možná muže na první pohled zaujme sexbomba na deseticentimetrových podpatcích, ale ta se s nimi v drtivé většině případů nebude vůbec bavit a oni před nafoukanou fiflenou dají stejně radši přednost pohodové sympaťačce, byť by se jednalo o sex na jednu noc.
 
Rozhodně byste v tom neměla spatřovat způsob, jak si najít přítele. Statistiky dokazují, že přes všechny moderní řeči si muži stále nemyslí o dívkách, které povolí k sexu hned, nic pěkného. Pokud vám však jde jen o pár příjemných chvilek, směle do toho. Při balení se nebojte riskovat, nemáte co ztratit. Nebuďte zbytečně agresivní, vyhýbejte se ošemetných tématům jako je politika, peníze nebo náboženství. Klidně vašemu vyvolenému zalichoťte – muži to milují.
 
Ale pozor!
Jelikož svého sexuálního partnera zcela neznáte (mezi ně se počítají i kamarádi kamarádek, které jste už několikrát letmo zahlédla), vždy trvejte na používání prezervativu i přesto, že berete hormonální antikoncepci a v neposlední řadě pozor na pohlavně přenosné choroby, nezapomínejte, že se virus HIV přenáší i orálním sexem, takže ani používání kondomu nemůže nikdy zajistit stoprocentní bezpečí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář