Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polykat či nepolykat sperma – to je to, oč tu běží?!

18. 4. 2007

Polykejte jedna báseň!
Chcete pro něj udělat také cokoliv. Váš sexuální život vás naplňuje a ráda mu jeho náklonnost a lásku oplácíte, jen jednu radost mu nemůžete splnit, jakkoliv vás to trápí. Dělá vám problémy zakončit orální sex přesně podle jeho přání.
 
Třebaže vám to s předchozími partnery nepřišlo, se svým současným nemůžete polykáVáš partner je vášnivým vyznavačem orálního sexu, obzvláště je-li prováděn na jeho nářadíčku, a velmi rád často potěší i vás, když vám plní s radostí, co vám na hříšných očích vidí.ní partnerova semene »přijít na chuť«. Prostě vám nechutná a dělá se vám z něj špatně. Příčin může být hned několik. Jedna z nich je ta, že jste citlivější duše pokládající podobné věci hodny jen člověka, kterého milujete. Jestliže vám tedy polykat partnerovo semeno dělá nemalé potíže a nemáte z toho žádné potěšení, možná k partnerovi necítíte takovou lásku, jakou byste chtěla.
 
Stop hovězímu a cigaretám!
Příčina vaší nechuti může být skryta i prostě ve špatné chuti partnerova sekretu, jejíž příčina se může skrývat mimo jiné i v jeho jídelníčku. V tom případě by měl přidat nejen ruku k dílu a pomoci vám oběma, aby vám bylo spolu skvěle a mohli jste si vyjít co nejlépe navzájem vstříc.
 
Některé zdroje tvrdí, že intimní sekrety jak mužů i žen chutnají lépe, když nejí červené maso. Těžko říct, kde je v tomto případě ukrytá pravda, ale obecně se má za to, že maso způsobuje výraznější chuť milostných výměšků.
 
Mnohem prokazatelnější je špatný vliv kouření tabáku a pití černé kávy. Vášnivý vyznavač těchto neřestí mívá málo chutné sperma s nahořklou chutí. Je to tím, že některé látky obsažené v určitých pokrmech nebo nápojích mohou způsobit podráždění prostaty a sekrety této žlázy tvoří převážnou část ejakulátu.
 
Ať si sestaví jídelníček!
Zároveň moc nepřispívá i konzumování česneku. To už může být u každého trošku jinak. Mohlo by pomáhat trošku experimentování, kdy zase partner může přejít na potraviny, které mu v tomto směru pomůžou. Zdravým stravováním i způsobem života byste ve společném experimentování neměli nic zkazit. Když se přítel začne více zajímat o svou zdravou stravu a celkově zdravý způsob života, může se ve vašem sexuálním životě vše obrátit jen k lepšímu. Když už ne v rámci chutě jeho šťáv, tak alespoň kvality a délky vašeho aktu lásky.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Polykat

(Katka - www.erotickepomucky.com, 2. 12. 2007 0:45)

Ahoj právě jsem se náhodou dostala na tvoje stránky. Pracuji v oboru erotiky, ale přesto jsem sama dlouho řešila zda-li polykat, nebo ne. Přestože v každém pornofilmu polyká každá všechno, žena se k tomu musí dopracovat. Já mám muže ráda a když, tak se vším všudy. Bez lásky ani polykání není, alespoň u mě ne.