Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masturbace? Ať se na vás hezky dívá!

18. 4. 2007

Důvěra vám pomůže okořenit…
Masturbace ve dvou nejde naplánovat. Až prostě budete cítit, že je vhodný okamžik k tomu to vyzkoušet, vyzkoušejte to. Pro vás osobně to bude mít asi několik podmínek. Určitě to nebudete dělat s někým, koho znáte pár týdnů. Bude to muset být partner, kterému opravdu věříte, takže dlouhodobý vztah. A tady jsme hned u první výhody – hraní si sama se sebou před vaším dlouhodobým miláčkem pořádně okoření váš sexuální život. Uvidí vás v situaci, ve které vás asi ještě nikdy neviděl a vy jeho také. A ve vzduchu bude to napětí – sice jste tak blízko, skoro na dosah ruky, a v tak nádherné situaci, ale můžete se na sebe jen dívat.
 
Staňte se učitelkou!
Jestli máte jako žena problémy s dosažením orgasmu, tato metoda vám k němu může pomoci. Váš partner uvidí, jak to máte nejraději, když jste na to sama, a bude se od vás učit. A také se může na chvíli zříct opečovávání svého nástroje lásky a trošku potěšit třeba vaše bradavky. Nebo vám aspoň šeptat pěkně nemravné věci do ouška. Pokud si přijdete příliš stydlivá, poproste jeho, ať začne, nebo si na rozproudění vzrušení pusťte oblíbený erotický film.
 
Nebojte se o svůj orgasmus!
A je tu ještě několik plus! Pokud nevadí vašemu partnerovi, že ležíte vedle něj a děláte si to sama a on už nemá energii vůbec na nic, je tu zase o jednu starost méně. Protože když po společném sexu nedosáhnete orgasmu, neznamená to, že půjdete spát »s prázdnou«. Můžete a umíte se o sebe postarat sama. Ale ne že váš milenec pak přehodí všechny své starosti na vás! Masturbace před partnerem a masturbace ve dvou je spíš jen okořenění vašeho sexu, ale určitě by se z toho neměl stát jediný prostředek, jakým dosahujete slasti. To by byla totiž velká škoda!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář