Jdi na obsah Jdi na menu
 


Které ženy děsí muže? Husičky a barbíny!

30. 4. 2007

Slečny dokonalé
„Když v baru sedí slečna s dokonalým účesem, manikúrou, perfektní postavou i oblečením, radši na ni ani nekoukám. Myslím, že by mě dokázala dost ponížit, kdybych se o ni snažil, protože je tak dokonalá a určitě to o sobě i dost dobře ví,“ svěřil se nám třiatřicetiletý Jakub z Prahy. To si často neuvědomujeme ani my, že mužům se možná dokonalé ženy líbí maximálně na obrázku, ale ve skutečnosti si na ni netroufnou. Zkuste proto občas vypadat přístupněji, možná je vaše dokonalost důvodem, proč nemáte vztah!
 
Drsoňky
Být přirozená však neznamená snažit se přiblížit co nejvíce chování dlaždiče. „Nejvíc mě děsí mužatky, které plivou okolo, mluví vulgárně a snaží se mě sbalit. To už mám radši stydlivky, které vypadají jako ženy a chovají se tak. Líbí se mi, když mohu ženu dobývat a ona se u toho třebas trochu stydí. Je to hezké,“ říká osmatřicetiletý Martin. Tak co dámy, nebylo by lepší někdy odhodit chlapské způsoby a nechat se občas mužem dobývat?
 
Pipinky
Pokud máte ráda růžovou, ráda se nahlas smějete až pištíte, tak si to nechte rozhodně na doma. Být holčičí je sice fajn, ale musíte odhadnout hranici mezi »holčičkovskou« image a image slepice. „Když vidím mobil v chlupatém růžovém pouzdře, růžovou kabelku a tuny lesku na rty, raději utíkám. Obzvlášť když dotyčná neustále mele o blbostech,“ potvrdil nám vše pětadvacetiletý Marek.
 
Emancipované byznysmenky
To, že jste úspěšná manažerka nadnárodní firmy, je sice úžasné, ale svoji přísnou masku můžete po práci klidně odhodit. „Když vidím v baru slečny v kalhotovém kostýmku s aktovkou a brýlemi na nose, zdá se mi, že by mě mohla pořád sekýrovat. Nevadí mi ženy úspěšné a emancipované, ale ani ty by neměly ztrácet svoji ženskost,“ řekl nám třiatřicetiletý Jan. Pokud tedy máte dojem, že se vás vaši mužští kolegové bojí, vyměňte kalhotový kostým za sukně, brýle nahraďte kontaktními čočkami a uvidíte, že i vyjednávání v práci bude pro vás snazší.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář