Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anální sonda: Čeká vás vrchol blaha?!

13. 5. 2007

Nenechte se nutit!
Chce to jen ty správné informace, správného partnera a můžete se těšit na minimálně ozvláštňující zážitek! První a nejzásadnější věc, kterou byste si měla řádně uvědomit je, proč vás tato nová sexuální zkušenost láká. Měla by to být především vaše tužba a zvědavost, která vás o konečném rozhodnutí přesvědčí. Jakmile máte z tohoto experimentu strach, klidně kdykoli couvněte a na konečné »ano« si dopřejte tolik času, kolik jen uznáte za vhodné. Nikdy se k takovému kroku nenechte »ukecat«. Pokud je váš partner správný chlap, nikdy ho nenapadne na vás dále tlačit.
 
Příprava je důležitá!
Jestliže se jedná o první zkušenost tohoto druhu, nejdřív je dobré příslušný otvor na společný zážitek také společně připravovat, dokud opatrné vnikání nezačne být opravdu příjemné. Jako pomůcka vám stačí prstík nebo speciální umělý úd uzpůsobený velikostí. Naučíte se tak uvolňovat svěrače a uvyknete i cizím tělesům ve vašem zadečku. Celá příprava a těšení se může být nakonec i sama o sobě moc hezkým a spojujícím společným zážitkem.
 
Pomalu a jemně…
Mnoho párů užívá raději anální styk po vaginálním orgasmu, když je žena už uvolněná. Jestliže uvolnění nepřichází, milující partner by vám měl poskytnout tolik času a mazlení, kolik jen vaše maličkost bude potřebovat. O jeho »dírku« se koneckonců nejedná, tak by měl projevit hodně ohleduplnosti a pochopení. Ideální je, když muž během ženina orgasmu neejakuluje, aby se ještě v době, kdy je po orgasmu uvolněná, mohlo pomalu a opatrně začít s prvním pronikáním. Během análního styku je často žádoucí stimulace klitorisu, buď vámi samotnou nebo vaším miláčkem. Nezapomínejte ani na lubrikační gel!
 
Anální stimulace penisu u muže vrcholí orgasmem. U ženy k tomu dochází jen velmi zřídka, pouze je-li doprovázen stimulací klitorisu. To je také další důvod, proč upřednostňovat anální styk až po vaginálním orgasmu. Ale jelikož jsou potřeby nás všech úplně jiné, na ten nejlepší postup si už každý přijdeme sám.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář