Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samsung E570 Pink

18. 4. 2007
Hlavním lákadlem typu Samsung E570 je atraktivní vzhled, zejména pro ženy. Několik oku lahodících barevných kombinací a decentní květinový vzor. Ovšem ani výbava nezůstává pozadu. 1,3Mpx fotoaparát, Bluetooth, integrovaná paměť 40 MB a její rozšíření kartou microSD. Hlavní displej se chlubí rozlišením 176 × 220 bodů a na první pohled si nevšimnete informačního displeje. Je totiž schován pod netradičně orientovaným poloprůhledným pruhem plastu. Využívá energeticky nenáročnou a vysoce kontrastní technologii OLED. Jeho rozlišení je 176 × 16 bodů, což slibuje zejména textovou formu informací a jednoduché grafické ikony. Použitá technologie datových přenosů je typu EDGE.

Women´s Life je menu, které obsahuje propracované a specializované funkce umožňující ženám kontrolovat výdej kalorií či výběr parfému, vždy vhodně k dané příležitosti a typu své majitelky. Tyto funkce splňují požadavky, které byly vyhodnoceny jako nejnovější trendy mezi ženami-zákaznicemi.

„Samsung vyrábí širokou řadu mobilních telefonů, ze kterých si vybere každý typ zákazníka. Model E570 se snaží vytvořit mobilní telefon, který naplní potřeby našich zákaznic,“ řekl Kitae Lee, prezident divize Electronics Telecommunication společnosti Samsung Electronics. „Samsung hodlá i nadále vylepšovat mobilní telefony nejnovějšími technologiemi a nápady a vyvíjet nové funkce speciálně zaměřené na naše zákaznice,“ dodává Lee.

Po zadání výšky a váhy funkce krokoměru spočítá počet kroků, které majitelka za den ušla. Poté je možné z tohoto údaje spočítat množství kalorií, spálených v daném dni. Informace se ukládají a umožňují sledovat výde
j kalorií v jednotlivých týdnech a měsících. Další funkcí, která umožňuje ženám kontrolovat svoje zdraví, je menstruační kalendář.

Obrazek

Aby telefon splnil požadavky žen i po stránce estetické, je navržen v oblém tvaru, s hladkým povrchem a estetickým vzorem na zadní straně. Zákaznice si mohou zvolit mezi sladkou růžovou, nebeskou modří blankytně modrou, stříbrnou a elegantní fialovočernou.

CENA: 5000-6000 Kč
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

e570

(nikita, 9. 2. 2008 18:59)

móóóóc hezkýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!