Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další výtvor návrhářů: balónové kalhoty!

13. 5. 2007
Směle do toho?
Sotva si pořídíme cigárové džínsy, do kterých dokonce i zhubneme, přijdou návrháři s něčím, co zcela podkope naše plány. Jako před pár lety, kdy se nosila trika do pasu či nad pas a dnes nevylezete v něčem, co by vám břicho třebas jen trochu poodkrylo (kromě plavek samozřejmě). Stejně tak je tomu i dnes, kdy návrháři rozhodli, že cigárové kalhoty budou nahrazeny volným stylem. Aspoň tedy můžeme s klidem konzumovat čokoládové tyčinky a další kalorické hříchy. Jak ale vyzrát na tento trend?


 
Volný styl
K balónovým kalhotám, které se dělají většinou z velmi lehkých splývavých látek, se skvěle hodí top či halenka podobného »pohodového« stylu. Návrháři s ním přišli právě v letní kolekci, aby nám vzdušné materiály v parných letních dnech přišly jen a jen vhod. Nejlépe vypadají v krémových a světlých tónech (klasika), zvolit však můžete i jemné pastelové barvy či látky s metalovými odlesky. I když to je v naší zeměpisné šířce nezvyklé, jižané nosí v létě také hodně černou, která pohlcuje sluneční paprsky a je na letní dny mnohem vhodnější.
 


Čím to doplnit?
Pokud byste nerada v tomto outfitu vypadala jako stopadesátikilová vorvaň, která na sebe nic jiného nesežene, pak se nemáte čeho bát. Zvolte vhodné doplňky a vaše oblečení přesně skryje to, co má být skryto a odhalí, co by mělo být odhaleno. Základem by měl být pásek. Tím totiž zvýrazníte svůj pas či boky, takže nenecháte nikoho na pochybách, že opravdu nejste těhotná či obézní. Vybírejte mezi těmi širokými a barevnými. Krémový model pak bude působit svěže a moderně, pokud ho přepásáte třeba zlatým či červeným opaskem. Nebojte se ani splývavých hlubokých dekoltů, do kterých si pověste klidně i větší množství dlouhých řetízků, což dodá vašemu vzhledu francouzský šmrnc.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář